Ceny Dopiero teraz! Gdańsk
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Dopiero teraz!
-
Filety z sardeli Gusto Bello, 80 g 41 g: 6,5 zł
(Filety z anchois Gusto Bello, 80 g 41 g)
-
Szynka krakowska sucha Tarczyński, 330 g: 13,3 zł
(Krakowska sucha z szynki Tarczyński, 330 g)
-
Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem balsamicznym z modeny: 6 zł
-
Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem winnym i pesto alla genovese: 6 zł
-
Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem winnym z moszczu winogronowego i sycylijską cytryną: 6 zł
(Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem winnym moszczem winogronowym i cytryną sycylijską)
-
Makaron foglie dulivo tricolore GustoBello, 500 g: 6 zł
-
Makaron foglie dulivo verdi GustoBello, 500 g: 6 zł
-
Makaron jajeczny GustoBello, 250 g: fettuccine: 4 zł
-
Makaron jajeczny GustoBello, 250 g: pappardelle: 4 zł
-
Makaron Taglioni Gusto Bello, 250 g: z burakami i chili: 6 zł
(Makaron Taglioni Gusto Bello, 250 g: z burakiem i chili)
-
Makaron Taglioni Gusto Bello, 250 g: z burakami i sepią: 6 zł
(Makaron Taglioni Gusto Bello, 250 g: z burakiem i sepią)
-
Mak Słodka Kraina, 450 g: 5,7 zł
(Makowiec Słodka Kraina, 450 g)
-
BakaD Lub mieszanka suszonych owoców, 400 g: 16 zł
(Mieszanka bakaliowa BakaD Or, 400 g)
-
Bakad'or Nut Blend, 150 g: 10,3 zł
(Mieszanka Orzechowa Bakad'or, 150 g)
-
Migdały łuskane BakaD Or, 300 g: 14 zł
-
Migdały łuskane Mega Paka Bakallino, 500 g: 17 zł
-
Oliwa z oliwek Monini, 250 ml: bazylia: 13 zł
-
Oliwa z oliwek Monini, 250 ml: biała trufla: 13 zł
-
Oliwa z oliwek Monini, 250 ml: cytryna: 13 zł
-
Oliwa z oliwek Monini, 250 ml: smaki śródziemnomorskie: 13 zł
(Oliwa z oliwek Monini, 250 ml: śródziemnomorskie smaki)
-
Oliwki nadziewane pastą cytrynową El Toro Rojo, 340 g 200 g: 3,8 zł
-
Oliwki zielone El Toro Rojo, 160 g 70 g: 1,5 zł
(Oliwki zielone drylowane El Toro Rojo, 160 g 70 g)
-
Orzechy nerkowca BakaD Or, 250 g: 17 zł
-
Bruschetta GustoTrasa z bello, 170 g: z oliwkami: 5 zł
(Pasta Bruschetta GustoBello, 170 g: z oliwkami)
-
Bruschetta Gusto Pasta z bello, 170 g: z papryką: 5 zł
(Pasta Bruschetta GustoBello, 170 g: z papryką)
-
Bruschetta GustoTrasa Bharato, 170 g: z pomidorami: 5 zł
(Pasta Bruschetta GustoBello, 170 g: z pomidorami)
-
Piernik W Deser Czekolada Cukiernia Róża 500 g: 4,7 zł
(Pierniki W Czekoladzie Deserowej Cukiernia Róża 500 g)
-
Piernik W Czekoladzie Mlecznej Cukiernia Róża 500 g: 4,7 zł
(Pierniki W Czekoladzie Mlecznej Cukiernia Róża 500 g)
-
Pomidory w paski Sottile Gusto, 270 g 150 g: 5,7 zł
(Pomidory paski Sottile Gusto, 270 g 150 g)
-
Suszone pomidory Gusto Bello, 170g: 7 zł
(Pomidory suszone Gusto Bello, 170g)
-
Praliny Czekoladek Orzechowych GustoBello, 160 g: 9 zł
(Praliny czekoladki orzechowe GustoBello, 160 g)
-
Ferrero Rocher Pralines, 200 g: 22 zł
(Praliny Ferrero Rocher, 200 g)
-
Prosciuto crudo z truflami Biedronka Premium, 70g: 10 zł
-
Przyprawa do bruschetty w słoiku 27 g 45 g: 7 zł
-
Przyprawa do dań kuchni włoskiej w słoiku 27 g 45 g: 7 zł
(Przyprawa do dań włoskich w słoiku 27 g 45 g)
-
Przysnacki Chrupiący keczup, 120 g: 3,8 zł
(Przysnacki Chrupki ketchup, 120 g)
-
Sałatka Insalatissime Rio Mare, 160 g: meksykańska z tuńczykiem: 9 zł
-
Sałatka Insalatissime Rio Mare, 160 g: Texas z tuńczykiem: 9 zł
(Sałatka Insalatissime Rio Mare, 160 g: teksańska z tuńczykiem)
-
Sos pomidorowy Mutti, 400 g: parmigiano reggiano: 8 zł
-
Sos pomidorowy Mutti, 400 g: peperoncino chilli: 8 zł
-
Sos pomidorowy Mutti, 400 g: warzywa verdure: 8 zł
(Sos pomidorowy Mutti, 400 g: verdure vegetables)
-
Tortellini Gusto Bello, 250 g: z grzybami: 3,3 zł
(Tortellini Gusto Bello, 250 g: z dodatkiem grzybów)
-
Tortellini Gusto Bello, 250 g: z serem: 3,3 zł
(Tortellini Gusto Bello, 250 g: z dodatkiem serów)
-
Wiśnie Amarena w syropie Gusto Bello, 460 g 230 g: 10 zł
(Wiśnie amarena w syropie Gusto Bello, 460 g 230 g)
-
Zupa Jarzynowa 450 g: 4,7 zł
-
Rodowód DentaStix przysmaki dużych ras, 154 g: 6,5 zł
(Przysmaki Pedigree DentaStix duże rasy, 154 g)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.
Napoje warzywne
-
Alpro, napój migdałowy 1l: 9,5 zł
(Alpro, napój almond 1l)
-
Alpro Drink Niesłodzony kokos, 1l: 9,5 zł
(Napój Alpro Kokos niesłodzony, 1l)
-
Alpro Napój kokosowy, 1l: 9,5 zł
(Napój Alpro Kokos, 1l)
-
Napój Alpro, 1 l: barista: 9,5 zł
ceny Napoje warzywne (7) >>
Powrót do listy kategorii
Dania mrożone
-
Cienkie długie frytki Mr. Potato, 1 kg: 4,7 zł
(Frytki długie cienkie Mr. Potato, 1 kg)
-
Frytki faliste Mr. Potato, 2,5 kg: 9,5 zł
(Frytki karbowane Mr. Potato, 2,5 kg)
-
Pan Ziemniak proste frytki, 1 kg: 4,7 zł
(Frytki proste Mr. Potato, 1 kg)
-
Frytki Zig Zag Aviko, 750 g + 150 g: 6 zł
ceny Dania mrożone (14) >>
Powrót do listy kategorii
Soki i nektary
-
Sok z mandarynki bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok mandarynkowy bezp. wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Świeży sok pomarańczowy Vital Fresh, 1 l: 6,2 zł
(Sok świeży pomarańczowy Vital Fresh, 1 l)
-
Smoothie z ananasem i kokosem Vital Fresh, 750 ml: 6,2 zł
ceny Soki i nektary (43) >>
Powrót do listy kategorii
Herbata
-
Lipton ekspresowa czarna herbata, 92 torebki: 15 zł
(Herbata czarna ekspresowa Lipton, 92 torebki)
-
Biała Minutka czarna herbata, 100 torebek: 4 zł
(Herbata czarna Minutka, 100 torebek)
-
Herbata Remsey Express Black: 6 zł
(Herbata Expresowa Remsey Czarna)
-
Express Tea Remsey angielski: 6 zł
(Herbata Expresowa Remsey English)
ceny Herbata (41) >>
Powrót do listy kategorii
Mąka, ryż, cukier
-
Ryż Basmati Plony natury, 4x100 g: 3,4 zł
(Ryż basmati Plony Natury, 4x100 g)
-
Ryż biały o długim ziarnie, 1 kg: 3,5 zł
(Ryż biały długoziarnisty Supreme, 1 kg)
-
Ryż brązowy Plon natury ziarnisty długi, 4x100 g: 2,4 zł
(Ryż brązowy Plony Natury długoziarnisty, 4x100 g)
-
Ryż jaśminowy Plony natury, 4x100 g: 2,8 zł
(Ryż jaśminowy Plony Natury, 4x100 g)
ceny Mąka, ryż, cukier (8) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław