Ceny Pielęgnacja ciała Gdańsk maj 2025

Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Pielęgnacja ciała

  1. Dove beauty cream bar, 100 g: 3 zł (Kostka myjąca Dove beauty cream bar, 100 g)
  2. Baton do prania w kolorze gołębia różowego, 100 g: 3 zł (Kostka myjąca Dove pink, 100 g)
  3. Linda Hipoalergiczne mydło w płynie, 900 ml: 5 zł (Linda Mydło w płynie hypoalergiczne, 900 ml)
  4. Linda Ultra mydło nawilżające w płynie, 900 ml: 5 zł (Linda Mydło w płynie ultra nawilżenie, 900 ml)
  5. Mydło antybakteryjne Linda, 900 ml: 6 zł
  6. Mydło w kostce bawełniane Luxia, 95 g: 1,5 zł (Mydło w kostce bawełna Luksja, 95 g)
  7. Mydło w kostce Linda, 100 g: gliceryna: 2,4 zł (Mydło w kostce Linda, 100 g: glicerynowe)
  8. Mydło w kostce Linda, 100 g: hipoalergiczne: 2,4 zł
  9. Mydło w kostce Linda, 100 g: peeling: 2,4 zł (Mydło w kostce Linda, 100 g: peelingujące)
  10. Mydło w kostce oliwkowej Luxia, 95 g: 1,5 zł (Mydło w kostce oliwka Luksja, 95 g)
  11. Mydło w kostce różane Luxia, 95 g: 1,5 zł (Mydło w kostce róża Luksja, 95 g)
  12. Mydło w płynie Linda krem bawełniana 500 ml: 3 zł (Mydło w płynie Linda kremowe bawełna 500 ml)
  13. Mydło w płynie Linda Cream Olive 500 ml: 3 zł (Mydło W Płynie Linda Kremowe Oliwka 500 ml)
  14. Mydło w płynie Linda róża i piwonia, 500 ml: 3 zł (Mydło w płynie Linda róża i peonia, 500 ml)
  15. Mydło w płynie Linda, 1 l:: 4,7 zł
  16. Mydło w płynie Linda, 1 l: róża i piwonia: 4,7 zł (Mydło w płynie Linda, 1 l: róża i peonia)
  17. Zapas mydła w płynie Luxia, 900 ml: lnia + mleko ryżowe: 8 zł (Mydło w płynie zapas Luksja, 900 ml: len + mleczko ryżowe)
  18. Zapas mydła w płynie Luxia, 900 ml: limonka i witaminy: 8 zł (Mydło w płynie zapas Luksja, 900 ml: lime and vitamins)
  19. Zaopatrzenie w mydło w płynie Luxia, 900 ml: róża + białka mleka: 8 zł (Mydło w płynie zapas Luksja, 900 ml: róża + proteiny mleka)
  20. NIVEA Miękki Intensywny Nawilżający Krem do Ciała, 300 ml: 15 zł (Krem do ciała intensywnie nawilżający NIVEA Soft, 300 ml)
  21. Garnier Do ciała Intensywna Terapia, 400 ml: 14 zł (Mleczko do ciała Garnier Intensywna Pielęgnacja, 400 ml)
  22. Garnier Intensywne ujędrnianie Mleczkiem Do Ciała, 400 ml: 14 zł (Mleczko do ciała Garnier Intensywne Ujędrnienie, 400 ml)
  23. Mleczko do ciała Garnier Cream, 400 ml: 14 zł (Mleczko do ciała Garnier Kremowe, 400 ml)
  24. Mleczko do ciała Garnier Nourishing, 400 ml: 14 zł (Mleczko do ciała Garnier Odżywcze, 400 ml)
  25. Garnier Krem do rąk, 100 ml: 8,3 zł (Krem do rąk Garnier, 100 ml)
  26. Golarki Be Beauty Care 3 ostrza, 4 5 szt.: 9 zł
  27. Gillette Sensor3 uchwyt+3 ostrza: 17 zł (Maszynka Gillette Sensor3 rączka+3 ostrza)
  28. Lavenda LoveyourBody Hydrolat, 125ml: 18 zł (Hydrolat Lavenda LoveYourBody, 125ml)
  29. Melisa LoveYourBody Hydrosol, 125ml: 18 zł (Hydrolat Melisa LoveYourBody, 125ml)
  30. Hydrosol Rose LoveTwoje Ciało, 125ml: 18 zł (Hydrolat Róża LoveYourBody, 125ml)
  31. Krem do ciała Be Beauty Care, 300 ml: 6 zł
  32. Krem do rąk Be Beauty Care, 75 ml 125 ml: 4 zł
  33. Avodado LoveYour Olejek do ciała, 50ml: 18 zł (Olej Avodado LoveYourBody, 50ml)
  34. Olej konopny LoveYourBody, 50ml: 18 zł (Olej z konopi LoveYourBody, 50ml)
  35. Olej ze słodkich migdałów LoveYourBody, 50ml: 18 zł
  36. Bądź kosmetycznymi wacikami, 200 szt.: 2,8 zł (Patyczki higieniczne Be beauty, 200 szt.)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.

Owoc

  1. Ananas w całości, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg: 7,1 zł (Ananas cały, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg)
  2. Awokado, 1 szt. ok. 280 g, 12,49 kg: 3,5 zł
  3. Cytryna 500 g: 4,6 zł
  4. Cytryna, 1 szt. ok. 150 g, 7,61 kg: 1,1 zł

ceny Owoc (23) >>

Powrót do listy kategorii

Orzechy

  1. FELIX orzeszki ziemne prażone bez soli, 140g: 5,4 zł (Orzechy arachidowe FELIX prażone bez soli, 140g)
  2. Felix orzeszki ziemne smażone solone, 140g: 5,4 zł (Orzechy arachidowe FELIX smażone solone, 140g)
  3. Orzechy laskowe Bakallino, 300 g: 12,8 zł
  4. Orzechy salsy Felix, 380g: 10,5 zł (Orzechy z pieca Felix salsa, 380g)

ceny Orzechy (8) >>

Powrót do listy kategorii

Batony i wafle

  1. Pasek nagród, 57 g: 2,5 zł (Baton Bounty, 57 g)
  2. Kinder Bueno Bar 43 g: 2,7 zł (Baton Kinder Bueno 43 g)
  3. Kinder Country Bar, 23,5 g: 1,7 zł (Baton Kinder Country, 23,5 g)
  4. Baton Kit Kat chunky: 1,4 zł

ceny Batony i wafle (30) >>

Powrót do listy kategorii

Kawa

  1. Ziarna kawy Lavazza Crema e Gusto, 1 kg: 50 zł (Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, 1 kg)
  2. Ziarna kawy Lavazza Oro 250 g: 18 zł (Kawa Ziarnista Lavazza Oro 250 g)
  3. Segafredo Intermezzo ziarna kawy, 1 kg: 45 zł (Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo, 1 kg)
  4. Kawa rozpuszczalna Cafe d Or Classic, 200 g: 15 zł

ceny Kawa (17) >>

Powrót do listy kategorii

Makaron

  1. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: pierogi: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: kluski)
  2. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: nici: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: niteczki)
  3. Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: fusilli: 5,7 zł
  4. Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: penne: 5,7 zł

ceny Makaron (17) >>

Powrót do listy kategorii

Kasza

  1. Kasza bulgurOwaty Plony natury, 4x100 g: 3,8 zł (Kasza bulgur Plony Natury, 4x100 g)
  2. Kasza gryczana biała Nature Crops, 4x100 g: 4,5 zł (Kasza gryczana biała Plony Natury, 4x100 g)
  3. Kasza gryczana prażona Uprawy naturalne, 4x100 g: 4,5 zł (Kasza gryczana prażona Plony Natury, 4x100 g)
  4. Kasza jaglana Plony natury, 4x100 g: 2,8 zł (Kasza jaglana Plony Natury, 4x100 g)

ceny Kasza (8) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w słoikach

  1. Dżem 100% owocowy Rhapsody brzoskwiniowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia brzoskwinia, 220 g:)
  2. Dżem 100% owocowy Rapsodia czarna porzeczka, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia czarna porzeczka, 220 g)
  3. Dżem 100% owocowy Rhapsody truskawkowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia truskawka, 220 g:)
  4. Dżem 100% owocowy Wiśnia Rhapsody, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia wiśnia, 220 g)

ceny Produkty w słoikach (25) >>

Powrót do listy kategorii

Do smażenia i pieczenia

  1. Ciasto francuskie XL Smaczne, 300 g: 3,1 zł (Ciasto francuskie XL Smakowite, 300 g)
  2. Żelatyna Dr.Oetker, 20 g: 2,5 zł
  3. Gellwe proszek do pieczenia, 4x30 g: 2 zł (Proszek do pieczenia Gellwe, 4x30 g)
  4. Bita śmietana Gellwe 2 x 60g: 3 zł (Bita Śmietana Gellwe 2 x 60g)

ceny Do smażenia i pieczenia (23) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław