Ceny Wafle i wafle Gdańsk
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Gdańsku? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Gdańsku. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Wafle i wafle
-
Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł
(Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
-
Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł
(Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
-
Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł
(Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
-
Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł
(Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)
-
Wafle Tubki Waniliowe Cukiernia Róża 280 g: 3,3 zł
(Wafle Rurki Waniliowe Cukiernia Róża 280 g)
-
Tasso Wafle kakaowe: 4,3 zł
(Wafle Tasso Kakaowe)
-
Tasso Wafers Wafers: 4,3 zł
(Wafle Tasso Orzechowe)
-
Zasady wafli kakaowychPałki, 235 g: 4,3 zł
(Wafelki kakaowe PryncyPałki, 235 g)
-
Wafle kakaowe w czekoladzie Tasso, 600g: 9,5 zł
(Wafelki kakaowe w czekoladzie Tasso, 600g)
-
Wafle w czekoladzie Tasso, 600g: 9,5 zł
(Wafelki orzechowe w czekoladzie Tasso, 600g)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Gdańsku.
Ryby
-
Filet z mintaja bez skóry, opakowanie ok. 0,3 kg, 29,90 kg: 9 zł
(Filet z mintaja bez skóry, opak ok. 0,3 kg, 29,90 kg)
-
Wędzony na zimno łosoś norweski w plastrach Marinero, 150 g: 13,8 zł
(Łosoś norweski wędzony na zimno w plastrach Marinero, 150 g)
-
Łosoś wędzony na gorąco Łagodny 125 g: 9,5 zł
(Łosoś Wędzony Na Gorąco Łagodny 125 g)
-
Łosoś wędzony na gorąco z koperkiem 125 g: 9,5 zł
(Łosoś Wędzony Na Gorąco Z Koperkiem 125 g)
ceny Ryby (16) >>
Powrót do listy kategorii
Rolkach
-
Rolka 4 pory roku, 80 g: 0,94 zł
(Bułka 4 pory roku, 80 g)
-
Rolka dzienna, 100 g: 0,85 zł
(Bułka codzienna, 100 g)
-
Rolka Graham, 70 g: 0,66 zł
(Bułka grahamka, 70 g)
-
Rolka orkiszowa, 70 g: 1,2 zł
(Bułka orkiszowa, 70 g)
ceny Rolkach (23) >>
Powrót do listy kategorii
Hummus i pasty
-
Hummus classic Pasta Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus klasyczna Go Vege, 160 g)
-
Pasta z papryki hummusowej Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus paprykowa Go Vege, 160 g)
-
Koncentrat pomidorowy Hummus Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus pomidorowa Go Vege, 160 g)
-
Pasta z kanapek z jajkiem Salato ze szczypiorkiem, 80 g: 2,2 zł
(Pasta kanapkowa Salato jajeczna ze szczypiorkiem, 80 g)
ceny Hummus i pasty (6) >>
Powrót do listy kategorii
Kawa
-
Ziarna kawy Lavazza Crema e Gusto, 1 kg: 50 zł
(Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, 1 kg)
-
Ziarna kawy Lavazza Oro 250 g: 18 zł
(Kawa Ziarnista Lavazza Oro 250 g)
-
Segafredo Intermezzo ziarna kawy, 1 kg: 45 zł
(Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo, 1 kg)
-
Kawa rozpuszczalna Cafe d Or Classic, 200 g: 15 zł
ceny Kawa (17) >>
Powrót do listy kategorii
Makaron
-
12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: pierogi: 3,3 zł
(Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: kluski)
-
12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: nici: 3,3 zł
(Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: niteczki)
-
Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: fusilli: 5,7 zł
-
Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: penne: 5,7 zł
ceny Makaron (17) >>
Powrót do listy kategorii
Zboża
-
Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
-
Czekoladowe płatki chmielu Miami, 500 g: 4,1 zł
(Płatki Hopki czekoladowe Miami, 500 g)
-
Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł
(Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
-
Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł
ceny Zboża (20) >>
Powrót do listy kategorii
Inny
-
Bułka tarta PANO, 450g: 2,1 zł
-
Ciecierzyca Nature Crop, 500G: 5,7 zł
(Ciecierzyca Plony Natury, 500G)
-
Fasola Piękny karzeł Jaś Plony natury, 500 g: 5,2 zł
(Fasola Piękny Jaś Karłowy Plony Natury, 500 g)
-
Połówki grochu łuskanego Uprawa naturalna, 500 g: 2,4 zł
(Groch łuskany połówki Plony Natury, 500 g)
ceny Inny (7) >>
Powrót do listy kategorii
Przyprawy
-
Maszynka do mielenia soli morskiej jodowanej Kamis, 90 g: 7,5 zł
(Młynek sól morska jodowana Kamis, 90 g)
-
Młynek ziarna pieprzu czarnego Kamis, 42 g: 7,5 zł
(Młynek pieprz czarny ziarnisty Kamis, 42 g)
-
Mielony czarny Kamis, 22 g: 1,8 zł
(Pieprz czarny mielony Kamis, 22 g)
-
Mielony czarny Przyprawy świata, 80 g: 3,2 zł
(Pieprz czarny mielony Przyprawy Świata, 80 g)
ceny Przyprawy (32) >>
Powrót do listy kategorii
Papier toaletowy i chusteczki
-
Papier toaletowy Comfort Queen, 10 rolek: 10 zł
(Papier toaletowy Komfort Queen, 10 rolek)
-
Papier toaletowy z rumianku Queen,8 rolek: 7,5 zł
(Papier toaletowy rumiankowy Queen,8 rolek)
-
Papier mokry Queen, 60 szt.: 4 zł
(Papier nawilżany Queen, 60 szt.)
ceny Papier toaletowy i chusteczki (3) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław