Ceny Makaron Wrocław maj 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Makaron

  1. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: pierogi: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: kluski)
  2. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: nici: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: niteczki)
  3. Makaron Asia Flavours, 200 g: ryż: 4,7 zł (Makaron Asia Flavours, 200 g: ryżowy)
  4. Makaron Asia Flavours, 200 g: vermicelli: 4,7 zł
  5. Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: fusilli: 5,7 zł
  6. Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: penne: 5,7 zł
  7. Makaron bezglutenowy Go Vege, 250 g: spaghetti: 5,7 zł
  8. Farfalle Pastani durum pasta, 500 g: 2,8 zł (Makaron durum Farfalle Pastani, 500 g)
  9. Makaron Durum Fusilli Pastani, 500 g: 2,8 zł (Makaron durum Fusilli Pastani, 500 g)
  10. Penne Pastani durum pasta, 500 g: 2,8 zł (Makaron durum Penne Pastani, 500 g)
  11. Spaghetti Pastani durum pasta, 500 g: 2,8 zł (Makaron durum Spaghetti Pastani, 500 g)
  12. Makaron Gniazda Szlachecki 400 g: 3,3 zł
  13. Makaron jajeczny Dobrusia, 250 g: 1,4 zł (Makaron jajeczny niteczki Dobrusia, 250 g)
  14. Makaron z nici lubelli, 500 g: 3,8 zł (Makaron nitki Lubella, 500 g)
  15. Pastani fusilli makaron pełnoziarnisty, 500 g: 3,3 zł (Makaron pełnoziarnisty Pastani fusilli, 500 g)
  16. Pastani penne makaron pełnoziarnisty, 500 g: 3,3 zł (Makaron pełnoziarnisty Pastani penne, 500 g)
  17. Makaron Spaghetti Express Pastani, 500 g: 3,3 zł (Makaron Spaghetti Ekspres Pastani, 500 g)
  18. Makaron Lubella borer, 500 g: 3,8 zł (Makaron świderki Lubella, 500 g)
  19. Szlachetny makaron 5 jajek, 250 g: 2,2 zł (Makaron Szlachecki 5-jajeczny, 250 g)
  20. Wstążki do makaronu Noble 400 g: 3,3 zł (Makaron Wstęgi Szlachecki 400 g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Produkty Vege

  1. goVege Naturalne Tofu, 180 g: 4,5 zł (goVege Tofu naturalne, 180 g)
  2. goVege Tofu wędzone, 180 g: 4,5 zł
  3. Go Vege burger słonecznikowy 200 g: 9 zł (Burger ze słonecznikiem Go Vege 200 g)
  4. Go Gyros grochu Vege, 150g: 6 zł (Gyros z grochu Go Vege, 150g)

ceny Produkty Vege (4) >>

Powrót do listy kategorii

Hummus i pasty

  1. Hummus classic Pasta Go Vege, 160 g: 3,8 zł (Pasta Hummus klasyczna Go Vege, 160 g)
  2. Pasta z papryki hummusowej Go Vege, 160 g: 3,8 zł (Pasta Hummus paprykowa Go Vege, 160 g)
  3. Koncentrat pomidorowy Hummus Go Vege, 160 g: 3,8 zł (Pasta Hummus pomidorowa Go Vege, 160 g)
  4. Pasta z kanapek z jajkiem Salato ze szczypiorkiem, 80 g: 2,2 zł (Pasta kanapkowa Salato jajeczna ze szczypiorkiem, 80 g)

ceny Hummus i pasty (6) >>

Powrót do listy kategorii

Kawa

  1. Ziarna kawy Lavazza Crema e Gusto, 1 kg: 50 zł (Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto, 1 kg)
  2. Ziarna kawy Lavazza Oro 250 g: 18 zł (Kawa Ziarnista Lavazza Oro 250 g)
  3. Segafredo Intermezzo ziarna kawy, 1 kg: 45 zł (Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo, 1 kg)
  4. Kawa rozpuszczalna Cafe d Or Classic, 200 g: 15 zł

ceny Kawa (17) >>

Powrót do listy kategorii

Zboża

  1. Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
  2. Czekoladowe płatki chmielu Miami, 500 g: 4,1 zł (Płatki Hopki czekoladowe Miami, 500 g)
  3. Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł (Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
  4. Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł

ceny Zboża (20) >>

Powrót do listy kategorii

Mąka, ryż, cukier

  1. Ryż Basmati Plony natury, 4x100 g: 3,4 zł (Ryż basmati Plony Natury, 4x100 g)
  2. Ryż biały długoziarniste Uprawy natury, 4x150 g: 2,6 zł (Ryż biały długoziarnisty Plony Natury, 4x150 g)
  3. Ryż biały o długim ziarnie, 1 kg: 3,5 zł (Ryż biały długoziarnisty Supreme, 1 kg)
  4. Ryż brązowy Plon natury ziarnisty długi, 4x100 g: 2,4 zł (Ryż brązowy Plony Natury długoziarnisty, 4x100 g)

ceny Mąka, ryż, cukier (9) >>

Powrót do listy kategorii

Podstawowe informacje o domu

  1. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 15 szt.: 4,2 zł
  2. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 30 szt.: 2,8 zł
  3. Worki na śmieci Zosia Samosia, 60 l, 10 szt.: 4,2 zł
  4. Folia aluminiowa Zosia Samosia, 20 m: 5,5 zł

ceny Podstawowe informacje o domu (23) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław