Ceny Owoc Wrocław maj 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Owoc

  1. Ananas w całości, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg: 7,1 zł (Ananas cały, 1 szt. ok. 1,5 kg, 4,75 kg)
  2. Hass awokado, zestaw 1 ok. 250 g, 26,66 kg: 6,7 zł (Awokado Hass, 1 szt. ok. 250 g, 26,66 kg)
  3. Awokado, 1 szt. ok. 280 g, 12,49 kg: 3,5 zł
  4. Cytryna 500 g: 4,6 zł
  5. Cytryna, 1 szt. ok. 150 g, 7,61 kg: 1,1 zł
  6. Grejpfrutowy róż, zestaw 1 ok. 350 g, 6,66 kg: 2,3 zł (Grapefruit Różowy, 1 szt. ok. 350 g, 6,66 kg)
  7. Konferencja Gruszka, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg: 1,7 zł (Gruszka Konferencja, 1 szt. ok. 250 g, 6,66 kg)
  8. Gruszka Łukaszówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł (Gruszka Lukasówka, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
  9. Gruszka, paczka. 1 kg: 4,7 zł (Gruszka, opak. 1 kg)
  10. Jabłka, opakowanie. 1,5 kg: 4,3 zł (Jabłka, opak. 1,5 kg)
  11. Jabłko złote pyszne, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko golden delicious, 1 szt. ok. 200 g, 3,80 kg)
  12. Jabłko Polska Gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie gala, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  13. Jabłko polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie Jonagold, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  14. Polskie jabłko kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg: 0,76 zł (Jabłko Polskie kulinarne ok. 200 g, 3,80 kg)
  15. Jabłko polski ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie ligol, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  16. Jabłko Mistrz Polski, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg: 0,66 zł (Jabłko Polskie szampion, 1 szt. ok. 200 g, 3,32 kg)
  17. Kiwi, 1 szt. ok. 100 g, 14,28 kg: 1,4 zł
  18. Wapno, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg: 1,4 zł (Limonka, 1 szt. ok. 80 g, 17,13 kg)
  19. Mandaryński, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg: 0,44 zł (Mandarynka, 1 szt. ok. 80 g, 5,49 kg)
  20. Mandaryński, pakuj. 1 kg: 6,7 zł (Mandarynka, opak. 1 kg)
  21. Melon Żółty, 1 szt. ok. 2 kg, 6,66 kg: 13,3 zł
  22. Pomarańcze deserowe, zestaw 1 ok. 250 g, 5,70 kg: 1,4 zł (Pomarańcze Deserowe, 1 szt. ok. 250 g, 5,70 kg)
  23. Śliwka, 1 szt. ok. 100 g, 9,51 kg: 0,95 zł
  24. Różowe winogrono, 0,5 kg, 9,99 kg: 5 zł (Winogrono Różowe, 0,5 kg, 9,99 kg)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Dopiero teraz!

  1. Filety z sardeli Gusto Bello, 80 g 41 g: 6,5 zł (Filety z anchois Gusto Bello, 80 g 41 g)
  2. Szynka krakowska sucha Tarczyński, 330 g: 13,3 zł (Krakowska sucha z szynki Tarczyński, 330 g)
  3. Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem balsamicznym z modeny: 6 zł
  4. Krem balsamiczny Gusto Bello, 180 g; z octem winnym i pesto alla genovese: 6 zł

ceny Dopiero teraz! (51) >>

Powrót do listy kategorii

Wafle i wafle

  1. Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
  2. Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
  3. Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł (Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
  4. Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł (Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)

ceny Wafle i wafle (10) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja ciała

  1. Dove beauty cream bar, 100 g: 3 zł (Kostka myjąca Dove beauty cream bar, 100 g)
  2. Baton do prania w kolorze gołębia różowego, 100 g: 3 zł (Kostka myjąca Dove pink, 100 g)
  3. Linda Hipoalergiczne mydło w płynie, 900 ml: 5 zł (Linda Mydło w płynie hypoalergiczne, 900 ml)
  4. Linda Mydło w płynie mleko kozie, 900 ml: 5 zł (Linda Mydło w płynie kozie mleko, 900 ml)

ceny Pielęgnacja ciała (37) >>

Powrót do listy kategorii

Podstawowe informacje o domu

  1. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 15 szt.: 4,2 zł
  2. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 30 szt.: 2,8 zł
  3. Worki na śmieci Zosia Samosia, 60 l, 10 szt.: 4,2 zł
  4. Folia aluminiowa Zosia Samosia, 20 m: 5,5 zł

ceny Podstawowe informacje o domu (23) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław