Ceny Psy Wrocław sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Psy

  1. Karma dla psów Dry Beef Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa Sucha Wołowina Activpet 3 kg)
  2. Karma dla psów z drobiem i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa z drobiem i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
  3. Karma dla psów z wołowiną i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł (Karma dla psa z wołowiną i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
  4. Karma dla psów z wołowiną Puffi, g: 4,5 zł (Karma dla psa z wołowiną Puffi, g)
  5. Activ Pet, 100 g 80 g: kostki: 7 zł (Karma dla psa Activ Pet, 100 g 80 g: kostki)
  6. Activ Petfood, 100 g 80 g: paski: 7 zł (Karma dla psa Activ Pet, 100 g 80 g: paski)
  7. Rodowód Biscrok przysmaki, 200g: 3,6 zł (Przysmaki Pedigree Biscrok, 200g)
  8. Rodowód DentaStix przysmaki małych ras, 110 g: 6,5 zł (Przysmaki Pedigree DentaStix małe rasy, 110 g)
  9. Rodowód DentaStix przysmaki średniej rasy, 128 g: 6,5 zł (Przysmaki Pedigree DentaStix średnie rasy, 128 g)
  10. Rodowód DestaStix przysmaki, 77g: 3,6 zł (Przysmaki Pedigree DestaStix, 77g)
  11. Rodowód Markies, 150g: 3,6 zł (Przysmaki Pedigree Markies, 150g)
  12. Rodowód Rodeo przysmaki, 122g: 3,6 zł (Przysmaki Pedigree Rodeo, 122g)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Chleb

  1. Chleb tostowy z masłem pano, 500 g: 3,3 zł (Chleb tostowy maślany Pano, 500 g)
  2. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  3. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  4. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)

ceny Chleb (13) >>

Powrót do listy kategorii

Rolkach

  1. Rolka 4 pory roku, 80 g: 0,94 zł (Bułka 4 pory roku, 80 g)
  2. Rolka dzienna, 100 g: 0,85 zł (Bułka codzienna, 100 g)
  3. Rolka Graham, 70 g: 0,66 zł (Bułka grahamka, 70 g)
  4. Rolka orkiszowa, 70 g: 1,2 zł (Bułka orkiszowa, 70 g)

ceny Rolkach (24) >>

Powrót do listy kategorii

Tłuszcze

  1. Extra Milk Valley Butter, 200 g: 5,7 zł (Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g)
  2. Masło Polskie Mlekovita Extra, 200 g: 6,7 zł (Masło ekstra Polskie Mlekovita, 200 g)
  3. Irlandzka Dolina Maślanki, 200 g: 6,1 zł (Masło Irlandzkie Mleczna Dolina, 200 g)
  4. Masło klarowane Milk Valley, 500 g: 21 zł (Masło klarowane Mleczna Dolina, 500 g)

ceny Tłuszcze (8) >>

Powrót do listy kategorii

Woda

  1. Napój niegazowany o smaku cytrynowym Polaris, 1,5 l: 2 zł
  2. Niegazowa woda mineralna. Polaris, 1,5 l: 0,99 zł (Woda mineralna niegaz. Polaris, 1,5 l)
  3. Niegazowa woda mineralna. Polaris, 500 ml: 0,59 zł (Woda mineralna niegaz. Polaris, 500 ml)
  4. Woda witaminowa Polaris Smart, 700 ml: z magnezem: 2 zł

ceny Woda (17) >>

Powrót do listy kategorii

Wafle i wafle

  1. Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
  2. Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
  3. Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł (Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
  4. Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł (Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)

ceny Wafle i wafle (10) >>

Powrót do listy kategorii

Higiena

  1. Wkładki chłonne Elly Fresh, 10 szt.: 7 zł
  2. Beztroskie wkładki higieniczne 40 szt.: plus longe: 12,4 zł (Wkładki higeniczne Carefree 40 szt.: plus longe)
  3. Beztroskie wkładki higieniczne 46 szt.: aloes plus duży: 12,4 zł (Wkładki higeniczne Carefree 46 szt.: aloe plus large)
  4. Beztroskie wkładki higieniczne 56 szt.: bawełniany feel: 12,5 zł (Wkładki higieniczne Carefree 56 szt.: cotton feel)

ceny Higiena (50) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław