Ceny Najlepsze produkty Wrocław maj 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Najlepsze produkty

  1. Banan premium, 1 pęczek ok. 1 kg, 4,75 kg: 4,7 zł (Banan Premium, 1 kiść ok. 1 kg, 4,75 kg)
  2. Kinder Bueno Biały Bar, 39 g: 2,7 zł (Baton Kinder Bueno White, 39 g)
  3. Czekolada Kinder, 100 g: 5 zł
  4. Hipp BIO Deser jabłka i banany z herbatnikami, 190g: 4,9 zł (Hipp BIO Deser jabłka i banany z biszkoptami, 190g)
  5. Napój owsiany goVege, 1 l: 4,3 zł
  6. Smoothie z owocami tropikalnymi Vital Fresh, 750 ml: 6,2 zł
  7. Sałatka Colesław Vital Fresh, 450 g: 3,3 zł (Surówka Colesław Vital Fresh, 450 g)
  8. Świeży filet z łososia atlantyckiego, opakowanie ok. 0,3 kg, 61,80 kg: 18,5 zł (Świeży filet z łososia atlantyckiego, opak ok. 0,3 kg, 61,80 kg)
  9. Filet z piersi kurczaka świeżego, opakowanie ok. 0,5 kg, 18,09 kg: 9 zł (Świeży filet z piersi kurczaka, opak ok. 0,5 kg, 18,09 kg)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Najlepsze produkty

  1. Banan premium, 1 pęczek ok. 1 kg, 4,75 kg: 4,7 zł (Banan Premium, 1 kiść ok. 1 kg, 4,75 kg)
  2. Kinder Bueno Biały Bar, 39 g: 2,7 zł (Baton Kinder Bueno White, 39 g)
  3. Czekolada Kinder, 100 g: 5 zł
  4. Hipp BIO Deser jabłka i banany z herbatnikami, 190g: 4,9 zł (Hipp BIO Deser jabłka i banany z biszkoptami, 190g)

ceny Najlepsze produkty (9) >>

Powrót do listy kategorii

Mięso

  1. Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł (Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
  2. Indyk ze śliwką Wolno gotowany, 500 g: 9,5 zł (Indyk ze śliwką Wolno gotowane, 500 g)
  3. Mięso z ud kurczaka 500 g cena za opakowanie.: 7,1 zł (Mięso z uda kurczaka 500 g cena za opak.)
  4. Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł (Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)

ceny Mięso (16) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje warzywne

  1. Alpro, napój migdałowy 1l: 9,5 zł (Alpro, napój almond 1l)
  2. Alpro Drink Niesłodzony kokos, 1l: 9,5 zł (Napój Alpro Kokos niesłodzony, 1l)
  3. Alpro Napój kokosowy, 1l: 9,5 zł (Napój Alpro Kokos, 1l)
  4. Napój Alpro, 1 l: barista: 9,5 zł

ceny Napoje warzywne (8) >>

Powrót do listy kategorii

Soki i nektary

  1. Sok jabłkowy bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 3,8 zł (Sok jabłkowy bezp. tłoczony Vital Fresh, 1 l)
  2. Sok z mandarynki bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł (Sok mandarynkowy bezp. wyciskany Vital Fresh, 1 l)
  3. Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł (Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 1 l)
  4. Świeży sok pomarańczowy Vital Fresh, 1 l: 6,2 zł (Sok świeży pomarańczowy Vital Fresh, 1 l)

ceny Soki i nektary (47) >>

Powrót do listy kategorii

Herbatniki i pierniki

  1. Ciasteczka biszkoptowe Parisian, 200 g: 2,8 zł (Ciasteczka Biszkopciki Paryskie, 200 g)
  2. Herbatniki Bonitki Kruche Kakao 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Kakaowe 300G)
  3. Herbatniki Bonitki Kruche Wiśniowe 300G: 3,5 zł (Ciastka Bonitki Kruche Wiśniowe 300G)
  4. Ciastka kakaowe HIT, 220 g: 2,8 zł (Ciastka HIT kakao, 220 g)

ceny Herbatniki i pierniki (34) >>

Powrót do listy kategorii

Mąka, ryż, cukier

  1. Ryż Basmati Plony natury, 4x100 g: 3,4 zł (Ryż basmati Plony Natury, 4x100 g)
  2. Ryż biały długoziarniste Uprawy natury, 4x150 g: 2,6 zł (Ryż biały długoziarnisty Plony Natury, 4x150 g)
  3. Ryż biały o długim ziarnie, 1 kg: 3,5 zł (Ryż biały długoziarnisty Supreme, 1 kg)
  4. Ryż brązowy Plon natury ziarnisty długi, 4x100 g: 2,4 zł (Ryż brązowy Plony Natury długoziarnisty, 4x100 g)

ceny Mąka, ryż, cukier (9) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław