Ceny Zboża Wrocław sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Zboża

  1. Płatki Cini Minis, 300 g: 6,2 zł
  2. Czekoladowe płatki chmielu Miami, 500 g: 4,1 zł (Płatki Hopki czekoladowe Miami, 500 g)
  3. Płatki kukurydziane Płatki kukurydziane Nestlé, 250 g: 3,6 zł (Płatki kukurydziane Corn Flakes Nestlé, 250 g)
  4. Płatki Nesquik, 300g: 6,2 zł
  5. Nestlé Cheerios 300g: 6,2 zł (Płatki Nestlé Cheerios 300g)
  6. Płatki Chocapic Nestlé, 300g: 6,2 zł (Płatki Nestlé Chocapic, 300g)
  7. Nestlé Ciasteczko Chrupiące płatki, 300g: 6,2 zł (Płatki Nestlé Cookie Crisp, 300g)
  8. Płatki Nestlé Fitness z jogurtem, 225g: 6,2 zł
  9. Płatki Nestlé Lion, 300g: 6,2 zł
  10. Nestlé Nesquik ABC 275g: 6,2 zł (Płatki Nestlé Nesquik ABC 275g)
  11. Nestlé Truskawkowy Minis, 250g: 6,2 zł (Płatki Nestlé Strawberry Minis, 250g)
  12. Płatki Nestlé: Płatki kukurydziane Choco, 250 g: 6,2 zł (Płatki Nestlé: Corn Flakes Choco, 250 g)
  13. Płatki owsiane Instant 400 g: 2,8 zł (Płatki Owsiane Błyskawiczne 400 g)
  14. Płatki owsiane górskie 500 g: 2,8 zł (Płatki Owsiane Górskie 500 g)
  15. Bananowy Chrupiący Vitanella 350G: 3,8 zł (Crunchy Bananowe Vitanella 350G)
  16. Chrupiące musli Vitanella classic z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g: 3,8 zł (Crunchy musli Vitanella klasyczne z dodatkiem wiórków kokosowych, 350 g)
  17. Vitanella Chrupki owocowe 350 g: 3,8 zł (Crunchy Owocowe Vitanella 350 g)
  18. Muesli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g: 5,7 zł (Musli Premium Ow Orz Mix Vitanella 420 g)
  19. Muesli Vitanella, 1 kg: banany, daktyle, figi, kokos, ananas: 8,6 zł (Musli Vitanella, 1 kg: banany, daktyle, figi, kokos, ananas)
  20. Muesli Vitanella, 1 kg: rodzynki, banany, gruszki, morele, śliwki, brzoskwinie, jabłka: 8,6 zł (Musli Vitanella, 1 kg: rodzynki, banany, gruszki, morele, śliwki, brzoskwinie, jabłka)

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Ser

  1. Edam Światowid ser żółty, 250 g: 5,2 zł (Ser żółty Edamski Światowid, 250 g)
  2. Żółty Ser Gouda Plastry Światowid 500G: 10,9 zł (Ser Żółty Gouda Plastry Światowid 500G)
  3. Ser Gouda Światowid, 400 g: 8,6 zł (Ser żółty Gouda Światowid, 400 g)
  4. Żółty ser Gouda pokrojony w plastry ze Światowidem, 300 g:: 6,7 zł (Ser żółty gouda w plastrach Światowid, 300 g:)

ceny Ser (39) >>

Powrót do listy kategorii

Mleko, maślanka i śmietana

  1. Mleko Pełne w Proszku Siedlce 500g: 11,9 zł (Mleko Pełne W Proszku Siedlce 500G)
  2. Świeże mleko 2% Milk Valley, 1 l: 2,3 zł (Mleko świeże 2% Mleczna Dolina, 1 l)
  3. Świeże Mleko 3,2% Milk Valley, 1 l: 2,4 zł (Mleko Świeże 3,2% Mleczna Dolina, 1 l)
  4. UHT Milk 0,5% Milk Valley, 1 l: 2,3 zł (Mleko UHT 0,5% Mleczna Dolina, 1 l)

ceny Mleko, maślanka i śmietana (21) >>

Powrót do listy kategorii

Jaja

  1. Jaja od kurcząt z rolnictwa ekologicznego goBIO, 9 szt.: 9,5 zł (Jaja od kur z chowu ekologicznego goBIO, 9 szt.)
  2. Jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, Kl. A: 8,6 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, Kl. A)
  3. Jaja z wolnego wybiegu Moja kura, kl. A, 10 szt.: 7,3 zł (Jaja z chowu na wolnym wybiegu Moja Kurka, kl.A, 10 szt.)

ceny Jaja (3) >>

Powrót do listy kategorii

Soki i nektary

  1. Sok jabłkowy bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 3,8 zł (Sok jabłkowy bezp. tłoczony Vital Fresh, 1 l)
  2. Sok z mandarynki bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł (Sok mandarynkowy bezp. wyciskany Vital Fresh, 1 l)
  3. Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł (Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 1 l)
  4. Świeży sok pomarańczowy Vital Fresh, 1 l: 6,2 zł (Sok świeży pomarańczowy Vital Fresh, 1 l)

ceny Soki i nektary (47) >>

Powrót do listy kategorii

Batony i wafle

  1. Pasek nagród, 57 g: 2,5 zł (Baton Bounty, 57 g)
  2. Kinder Bueno Bar 43 g: 2,7 zł (Baton Kinder Bueno 43 g)
  3. Kinder Country Bar, 23,5 g: 1,7 zł (Baton Kinder Country, 23,5 g)
  4. Baton Kit Kat chunky: 1,4 zł

ceny Batony i wafle (30) >>

Powrót do listy kategorii

Wafle i wafle

  1. Wafle rodzinne o smaku kakaowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku kakaowym 450g)
  2. Wafle rodzinne o smaku śmietankowym 450g: 5,7 zł (Wafle Familijne o smaku śmietankowym 450g)
  3. Wafle pryncypialne Patyczki, 200 g: 4,3 zł (Wafle PryncyPałki kokosowe Tasso, 200 g)
  4. Wafle Tubki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G: 3,3 zł (Wafle Rurki Czekoladowe Cukiernia Róża 280G)

ceny Wafle i wafle (10) >>

Powrót do listy kategorii

Lody

  1. Lody Marletto, 900 ml: biała czekolada z malinami: 10,5 zł (Lody Marletto, 900 ml: biała czekolada z maliną)
  2. Lody Marletto, 900 ml: sernik z jagodami: 10,5 zł
  3. Lody Marletto, 900 ml: słony karmel: 10,5 zł
  4. Lody Marletto, 900 ml: tiramisu: 10,5 zł

ceny Lody (16) >>

Powrót do listy kategorii

Ryby i owoce morza

  1. Filety z dorsza Marinero, 500 g 475 g: 16,2 zł (Filety z dorsza atlantyckiego Marinero, 500 g 475 g)
  2. Filety z mintaja Marefino, 475 g: 11,4 zł
  3. Filety żeglarskie argentyńskie, 475 g 500 g: 12,4 zł (Filety z morszczuka argentyńskiego Marinero, 475 g 500 g)
  4. Kostka mintaja Marefino, 570 g: 12,2 zł (Kostka z mintaja Marefino, 570 g)

ceny Ryby i owoce morza (7) >>

Powrót do listy kategorii

Makaron

  1. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: pierogi: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: kluski)
  2. 12-jajeczny makaron przepiórczy Noble, 250 g: nici: 3,3 zł (Makaron 12-jajeczny przepiórczy Szlachecki, 250 g: niteczki)
  3. Makaron Asia Flavours, 200 g: ryż: 4,7 zł (Makaron Asia Flavours, 200 g: ryżowy)
  4. Makaron Asia Flavours, 200 g: vermicelli: 4,7 zł

ceny Makaron (20) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław