Ceny Ryby i owoce morza Wrocław sierpień 2025

Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.

Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.

Ryby i owoce morza

  1. Filety z dorsza Marinero, 500 g 475 g: 16,2 zł (Filety z dorsza atlantyckiego Marinero, 500 g 475 g)
  2. Filety z mintaja Marefino, 475 g: 11,4 zł
  3. Filety żeglarskie argentyńskie, 475 g 500 g: 12,4 zł (Filety z morszczuka argentyńskiego Marinero, 475 g 500 g)
  4. Kostka mintaja Marefino, 570 g: 12,2 zł (Kostka z mintaja Marefino, 570 g)
  5. Paluszki kapitańskie Abramczyk, 420 g: 13,3 zł (Kapitańskie paluszki rybne Abramczyk, 420 g)
  6. Paluszki rybne Marefino panierowane, 250 g: 4,7 zł (Paluszki rybne panierowane Marefino, 250 g)
  7. Krewetki Vannamei białe Marinero, 225 g 250 g: 18,5 zł

Powrót do listy kategorii


Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.

Wędliny i kiełbasy

  1. Żywiecka kiełbasa z indyka Kraina Wędlin, 90 g: 3,8 zł (Kiełbasa Żywiecka z indyka Kraina Wędlin, 90 g)
  2. Kiełbasa żywiecka z szynki Kraina Wędlin, 100 g: 3,6 zł
  3. Polędwica Sadecka 100 g: 5,2 zł (Polędwica Sądecka 100 g)
  4. Polędwica Sopot Kraina Wędlin, 140 g: 5,7 zł (Polędwica Sopocka Kraina Wędlin, 140 g)

ceny Wędliny i kiełbasy (50) >>

Powrót do listy kategorii

Chleb

  1. Chleb tostowy z masłem pano, 500 g: 3,3 zł (Chleb tostowy maślany Pano, 500 g)
  2. Chleb tostowy z pszenicy Pano, 500 g: 2,6 zł (Chleb tostowy pszenny Pano, 500 g)
  3. Chałka ręcznie pakowana, 320g: 4,7 zł (Chałka ręcznie zawijana, 320g)
  4. Chleb pełnoziarnisty, 300 g: 3,8 zł (Chleb całe ziarno, 300 g)

ceny Chleb (13) >>

Powrót do listy kategorii

Wypieki

  1. Wafle ryżowe Pano musli, 100 g: 1,9 zł (Wafle ryżowe musli Pano, 100 g)
  2. Wafle ryżowe naturalne Pano, 100 g: 1,9 zł
  3. Wieloziarniste wafle ryżowe Pano, 100 g:: 1,9 zł (Wafle ryżowe wieloziarniste Pano, 100 g:)
  4. Ciasto z pomidorami i mozzarellą, 105 g: 2,6 zł (Ciastko z pomidorami i mozzarellą, 105 g)

ceny Wypieki (31) >>

Powrót do listy kategorii

Włoski

  1. Rodzinna pizza z szynką i serem Donatello, 600 g: 12,4 zł (Pizza Rodzinna z szynką i serem Donatello, 600 g)
  2. Pizza z kurczakiem Donatello, 400 g: 9,3 zł
  3. Lasagne bolognese Denmark Express, 1 kg: 12,8 zł (Lasagne bolognese Dania Express, 1 kg)
  4. Lasagne bolognese Denmark Express, 450 g: 7,1 zł (Lasagne bolognese Dania Express, 450 g)

ceny Włoski (13) >>

Powrót do listy kategorii

Napoje energetyczne

  1. Napój energetyczny Monster Energy, 500 ml: 5 zł (Monster Energy napój energetyczny, 500 ml)
  2. Napój energetyczny Be Power Classic, 500 ml: 2,5 zł
  3. Napój energetyczny Be Power, 1 l: 3 zł
  4. Napój energetyczny Czarne soki energetyczne borówka amerykańska, 0,5l: 3,8 zł (Napój energetyczny Black energy juices blast blueberry, 0,5l)

ceny Napoje energetyczne (24) >>

Powrót do listy kategorii

Produkty w słoikach

  1. Dżem 100% owocowy Rhapsody brzoskwiniowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia brzoskwinia, 220 g:)
  2. Dżem 100% owocowy Rapsodia czarna porzeczka, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia czarna porzeczka, 220 g)
  3. Dżem 100% owocowy Rhapsody truskawkowy, 220 g:: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia truskawka, 220 g:)
  4. Dżem 100% owocowy Wiśnia Rhapsody, 220 g: 4,5 zł (Dżem 100% owoców Rapsodia wiśnia, 220 g)

ceny Produkty w słoikach (25) >>

Powrót do listy kategorii

Do smażenia i pieczenia

  1. Ciasto francuskie XL Smaczne, 300 g: 3,1 zł (Ciasto francuskie XL Smakowite, 300 g)
  2. Żelatyna Dr.Oetker, 20 g: 2,5 zł
  3. Gellwe proszek do pieczenia, 4x30 g: 2 zł (Proszek do pieczenia Gellwe, 4x30 g)
  4. Bita śmietana Gellwe 2 x 60g: 3 zł (Bita Śmietana Gellwe 2 x 60g)

ceny Do smażenia i pieczenia (23) >>

Powrót do listy kategorii

Facialized

  1. Eveline Laser 50+ Krem do twarzy: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 50+)
  2. Laser Eveline 60+: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 60+)
  3. Laser Eveline 70+: 13 zł (Krem do twarzy Eveline Laser 70+)
  4. Krem do twarzy tołpa Naczynia włosowate, 50 ml: 17 zł (Krem do twarzy tołpa Naczynka, 50 ml)

ceny Facialized (43) >>

Powrót do listy kategorii

Pielęgnacja jamy ustnej

  1. Pasta blend-a-med Complete 3D White, 75 ml: 4,5 zł
  2. Pasta do zębów Colgate Advanced White Charcoal, 100 ml: 8 zł
  3. Colgate Advanced Biała pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Advanced White, 75ml)
  4. Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta do zębów, 75ml: 4,6 zł (Pasta do zębów Colgate Max Fresh Cooling Crystals, 75ml)

ceny Pielęgnacja jamy ustnej (24) >>

Powrót do listy kategorii

Podstawowe informacje o domu

  1. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 15 szt.: 4,2 zł
  2. Worki na śmieci Zosia Samosia, 35 l, 30 szt.: 2,8 zł
  3. Worki na śmieci Zosia Samosia, 60 l, 10 szt.: 4,2 zł
  4. Folia aluminiowa Zosia Samosia, 20 m: 5,5 zł

ceny Podstawowe informacje o domu (23) >>

Powrót do listy kategorii

Koty

  1. Karma dla kotów snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem: 3,9 zł (Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem)
  2. Karma dla kotów Snaki Dreamies, 60 g: z serem: 3,9 zł (Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z serem)
  3. Karma dla kotów w puszkach Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g: 2 zł (Karma dla kota puszka Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g)
  4. Karma dla kotów w puszkach Kitty z wołowiną i wątróbką 415g: 2 zł (Karma dla kota puszka Kitty z wołowiną i wątróbką 415g)

ceny Koty (10) >>

Powrót do listy kategorii

Inny

  1. Kropla kleju błyskawicznego: 4,5 zł (Klej błyskawiczny Kropelka)
  2. Lumia lżejszy: 1,3 zł (Zapalniczka Lumia)
  3. Wkład olejowy do świec Lumia, 240 g: 3,5 zł (Wkład olejowy do zniczy Lumia, 240 g)
  4. Wkład olejowy do świec Lumia, 2x150 g: 4,7 zł (Wkład olejowy do zniczy Lumia, 2x150 g)

ceny Inny (7) >>

Powrót do listy kategorii

Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce

Ceny: Białystok   Bielsko-biala   Bydgoszcz   Częstochowa   Gdańsk   Gdynia   Katowice   Lublin   Olsztyn   Poznań  

Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  


Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin. Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko. Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC. Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.

Ceny McDonalds w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny pizzy w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław  

Ceny KFC w Polsce: Gdańsk   Katowice   Poznań   Warszawa   Wrocław