Ceny Soki i nektary Wrocław
sierpień 2025
Co można kupić w supermarketach Wrocławiu? Jakie są ceny produktów spożywczych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów do prania i mycia naczyń. Jakie leki są dostępne i ile kosztują w supermarketach. Jakie są dostępne produkty do pielęgnacji ciała i włosów? Ile kosztują mrożonki i czy można kupić produkty kuchni międzynarodowej. I za ile można kupić buty w supermarkecie.
Na tej stronie możesz przejrzeć listę cen i produktów dostępnych w sklepach i supermarketach w Wrocławiu. Produkty dostępne w sklepach zostały pogrupowane w kategorie, które znajdziesz poniżej.
Soki i nektary
-
Sok jabłkowy bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 3,8 zł
(Sok jabłkowy bezp. tłoczony Vital Fresh, 1 l)
-
Sok z mandarynki bezp. wytłaczany Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok mandarynkowy bezp. wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 1 l: 5,7 zł
(Sok pomarańczowy bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 1 l)
-
Świeży sok pomarańczowy Vital Fresh, 1 l: 6,2 zł
(Sok świeży pomarańczowy Vital Fresh, 1 l)
-
Smoothie z ananasem i kokosem Vital Fresh, 750 ml: 6,2 zł
-
Sok pomarańczowy Cappy 100% 1 l: 3,8 zł
(Cappy Sok Pomarańczowy 100% 1 l)
-
Sok 100 % Tymbark Multivitamin, 1 L: 3,8 zł
(Sok 100 % Multiwitamina Tymbark, 1 l)
-
Sok 100% Kubuś, 300 ml: jabłko: 1,9 zł
-
Sok 100% Kubuś, 300 ml: multiwitamina: 1,9 zł
-
Sok 100% Kubuś, 300 ml: pomarańczowy: 1,9 zł
(Sok 100% Kubuś, 300 ml: pomarańcza)
-
Sok 100% Riviva Gang Of Sweeteners, 200 ml: multiwitamina: 0,94 zł
(Sok 100% Riviva Gang Słodziaków, 200 ml: multiwitamina)
-
Sok 100% Riviva Gang of Sweeteners, 200 ml: pomarańczowy: 0,94 zł
(Sok 100% Riviva Gang Słodziaków, 200 ml: pomarańczowy)
-
Sok bananowy 100% Kubuś, 850 ml: 3,3 zł
-
Dawton Juice Burak z jabłkiem 0,33 l: 1,5 zł
(Sok Dawtona Burak Z Jabłkiem 0,33 l)
-
Dawton Juice Pikantny Pomidor 0,33 l: 1,5 zł
(Sok Dawtona Pikantny Pomidorowy 0,33 l)
-
Sok pomidorowy Dawton 0,33 l: 1,5 zł
(Sok Dawtona Pomidorowy 0,33 l)
-
Sok jabłkowy 100% Riviva, 1 l: 2,8 zł
-
Sok jabłkowy Riviva, 0,33l: 1,9 zł
-
Sok Winnie GO!, 300 ml, banan marchew jabłkowa: 1,9 zł
(Sok Kubuś GO!, 300 ml, banan marchew jabłko)
-
Sok Winnie GO!, 300 ml, marchewka malina jabłkowa: 1,9 zł
(Sok Kubuś GO!, 300 ml, marchew malina jabłko)
-
Sok mętny, bezpośrednio wyciśnięty Vital Fresh, 3 l: 16,2 zł
(Sok mętny, bezpośrednio wyciskany Vital Fresh, 3 l)
-
Sok multiwitaminowy Riviva, 0,33l: 1,9 zł
(Sok multi witamina Riviva, 0,33l)
-
Sok multiwitaminowy Riviva, 1 l: 2,8 zł
(Sok multiwitamina Riviva, 1 l)
-
Sok pomarańczowy, mandarynka, ananas Riviva, 0,33l: 1,9 zł
(Sok pomarańcza, mandarynka, ananas Riviva, 0,33l)
-
Sok pomarańczowy 100% Tymbark, 1 l: 3,8 zł
-
Sok pomarańczowy z cząstkami miąższu 100% Riviva, 1 l: 3,8 zł
(Sok pomarańczowy z cząsteczkami miąższu 100% Riviva, 1 l)
-
Sok pomidorowy Hortex, 1 l: 3,8 zł
-
Sok pomidorowy Riviva pikantny, 1 l: 2,2 zł
-
Sok pomidorowy Riviva, 1 l: 2,2 zł
-
Sok jabłkowy Tymbark: 3,8 zł
(Sok Tymbark Jabłkowy)
-
Sok Tymbark, 3x200 ml: multiwitamina: 3,8 zł
-
Sok Tymbark, 3x200 ml: pomarańczowy: 3,8 zł
(Sok Tymbark, 3x200 ml: pomarańcza)
-
Vital Fresh sok, 3 l: jabłko: 10,5 zł
(Sok Vital Fresh, 3 l: jabłkowy)
-
Dar Lata Syrop o smaku malinowym z cytryną, 1 L: 5 zł
(Dar Lata Syrop o smaku maliny z cytryną, 1 L)
-
Dar Lata Syrop o smaku malinowym, 1 L: 5 zł
(Dar Lata Syrop o smaku maliny, 1 L)
-
Syrop Excellence pro-health, 430 ml: aronia: 6 zł
(Syrop Excellence prozdrowotny, 430 ml: aronia)
-
Syrop prozdrowotny Excellence, 430 ml: malinowy: 6 zł
(Syrop Excellence prozdrowotny, 430 ml: malina)
-
Syrop Excellence pro-health, 430 ml: pędy sosny: 6 zł
(Syrop Excellence prozdrowotny, 430 ml: pędy sosny)
-
Syrop zielnikowy, 440 ml: malinowy: 3,8 zł
(Syrop Herbarium, 440 ml: malina)
-
Syrop zielnikowy, 440 ml: wiśnia: 3,8 zł
(Syrop Herbarium, 440 ml: wiśnia)
-
Syrop malinowy z witaminami Herbapol, 500 ml: 5,3 zł
-
Syrop z witaminami Herbapol, 500 ml: malinowy z cytryną: 5,3 zł
(Syrop z witaminami Herbapol, 500 ml: malina z cytryną)
-
Syrop z witaminami Herbapol, 500 ml: wiśnia: 5,3 zł
-
Nektar bananowy Riviva, 1 l: 2,4 zł
-
Nektar czarna porzeczka Hortex, 1 l: 3,4 zł
-
Nektar jabłkowy Riviva, 1,5 l: 2,4 zł
-
Nectar Riviva, 1,5 l: pomarańczowy: 3,2 zł
(Nektar Riviva, 1,5 l: pomarańcza)
Powrót do listy kategorii
Poniżej znajdziesz kategorie produktów, które można kupić w sklepach i supermarketach w Wrocławiu.
Produkty Vege
-
goVege Naturalne Tofu, 180 g: 4,5 zł
(goVege Tofu naturalne, 180 g)
-
goVege Tofu wędzone, 180 g: 4,5 zł
-
Go Vege burger słonecznikowy 200 g: 9 zł
(Burger ze słonecznikiem Go Vege 200 g)
-
Go Gyros grochu Vege, 150g: 6 zł
(Gyros z grochu Go Vege, 150g)
ceny Produkty Vege (4) >>
Powrót do listy kategorii
Mięso
-
Filet z kaczki z sosem z kwaśnej zupy żytniej. vol. gotowy. Cena 480 g w opakowaniu.: 19 zł
(Filet z kaczki z sosem żura. wol. gotow. 480 g cena za opak.)
-
Indyk ze śliwką Wolno gotowany, 500 g: 9,5 zł
(Indyk ze śliwką Wolno gotowane, 500 g)
-
Mięso z ud kurczaka 500 g cena za opakowanie.: 7,1 zł
(Mięso z uda kurczaka 500 g cena za opak.)
-
Kacze nogi z żurawiną powoli gotowane 500 g cena za opakowanie.: 15,2 zł
(Nogi kaczki z żurawiną wolno gotowane 500 g cena za opak.)
ceny Mięso (16) >>
Powrót do listy kategorii
Hummus i pasty
-
Hummus classic Pasta Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus klasyczna Go Vege, 160 g)
-
Pasta z papryki hummusowej Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus paprykowa Go Vege, 160 g)
-
Koncentrat pomidorowy Hummus Go Vege, 160 g: 3,8 zł
(Pasta Hummus pomidorowa Go Vege, 160 g)
-
Pasta z kanapek z jajkiem Salato ze szczypiorkiem, 80 g: 2,2 zł
(Pasta kanapkowa Salato jajeczna ze szczypiorkiem, 80 g)
ceny Hummus i pasty (6) >>
Powrót do listy kategorii
Orzechy
-
FELIX orzeszki ziemne prażone bez soli, 140g: 5,4 zł
(Orzechy arachidowe FELIX prażone bez soli, 140g)
-
Felix orzeszki ziemne smażone solone, 140g: 5,4 zł
(Orzechy arachidowe FELIX smażone solone, 140g)
-
Orzechy laskowe Bakallino, 300 g: 12,8 zł
-
Orzechy salsy Felix, 380g: 10,5 zł
(Orzechy z pieca Felix salsa, 380g)
ceny Orzechy (10) >>
Powrót do listy kategorii
Kasza
-
Kasza bulgurOwaty Plony natury, 4x100 g: 3,8 zł
(Kasza bulgur Plony Natury, 4x100 g)
-
Kasza gryczana biała Nature Crops, 4x100 g: 4,5 zł
(Kasza gryczana biała Plony Natury, 4x100 g)
-
Kasza gryczana prażona Uprawy naturalne, 4x100 g: 4,5 zł
(Kasza gryczana prażona Plony Natury, 4x100 g)
-
Kasza jaglana Plony natury, 4x100 g: 2,8 zł
(Kasza jaglana Plony Natury, 4x100 g)
ceny Kasza (9) >>
Powrót do listy kategorii
Do smażenia i pieczenia
-
Ciasto francuskie XL Smaczne, 300 g: 3,1 zł
(Ciasto francuskie XL Smakowite, 300 g)
-
Żelatyna Dr.Oetker, 20 g: 2,5 zł
-
Gellwe proszek do pieczenia, 4x30 g: 2 zł
(Proszek do pieczenia Gellwe, 4x30 g)
-
Bita śmietana Gellwe 2 x 60g: 3 zł
(Bita Śmietana Gellwe 2 x 60g)
ceny Do smażenia i pieczenia (23) >>
Powrót do listy kategorii
Psy
-
Karma dla psów Dry Beef Activpet 3 kg: 13 zł
(Karma dla psa Sucha Wołowina Activpet 3 kg)
-
Karma dla psów z drobiem i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł
(Karma dla psa z drobiem i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
-
Karma dla psów z wołowiną i warzywami Dry Activpet 3 kg: 13 zł
(Karma dla psa z wołowiną i warzywami Sucha Activpet 3 kg)
-
Karma dla psów z wołowiną Puffi, g: 4,5 zł
(Karma dla psa z wołowiną Puffi, g)
ceny Psy (12) >>
Powrót do listy kategorii
Koty
-
Karma dla kotów snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem: 3,9 zł
(Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z kurczakiem)
-
Karma dla kotów Snaki Dreamies, 60 g: z serem: 3,9 zł
(Karma dla kota snaki Dreamies, 60 g: z serem)
-
Karma dla kotów w puszkach Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g: 2 zł
(Karma dla kota puszka Kitty z kurczakiem i cielęciną 415g)
-
Karma dla kotów w puszkach Kitty z wołowiną i wątróbką 415g: 2 zł
(Karma dla kota puszka Kitty z wołowiną i wątróbką 415g)
ceny Koty (10) >>
Powrót do listy kategorii
Jakie różnią się ceny w miastach w Polsce? Zobacz tu: Ceny w miastach w Polsce
Ceny:
Białystok
Bielsko-biala
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Katowice
Lublin
Olsztyn
Poznań
Ceny i dostępność produktów w sklepach i supermarketach w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Podczas zwiedzania, nie zawsze jest czas na szukanie restauracji i spędzenie w niej godzin.
Na szczęście w Polsce można też zjeść na szybko.
Można wybierać pomiędzy burgerami z Maka, różnymi pizzami, ale też można zjeść kurczaki z KFC.
Poniżej znajduje się lista, która pokazuje, które opcje są dostępne w różnych miastach, a wybierając miasto, można sprawdzić, jakie konkretnie kanapki i dania są serwowane w danym mieście.
Ceny McDonalds w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny pizzy w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław
Ceny KFC w Polsce:
Gdańsk
Katowice
Poznań
Warszawa
Wrocław